Prodej barev a příslušenství

Obarvíme Váš svět dokonale

Široký sortiment barev a laků

Jsme dodavatelé nátěrových hmot a příslušenství, které s malířstvím neodmyslitelně souvisí. Zákazníkům nabízíme míchání syntetických, fasádních a interiérových barev i autolaků De Beer – vše na počkání.

Fasádní barvy

Fasádní barvy jsou určeny pro nátěry omítek z různých materiálů. Jejich hlavní vlastností je odolnost proti vodě, plísním a řasám.

Tmely a stěrky

Pro bezproblémovou opravu prasklin nebo spárování nabízíme profesionální tmely a štěrky. Vybírat můžete mezi akrylovými, štěrkovými nebo polyesterovými.

Interiérové barvy

Naše interiérové barvy se vyznačují rozmanitými vlastnostmi, perfektně kryjí a dlouho vydrží. Odstín je možno nechat si namíchat.

Spreje

Barvy ve spreji mají snadnou aplikace a jsou vhodné na různé typy povrchů (např. kov, sklo nebo beton).

Ošetření a úprava dřeva

Přípravky na úpravu a ošetření dřeva ochrání a oživí dřevěné plochy, kterém prodlouží jejich životnost i lesk.

Nářadí a příslušenství

V naší nabídce najdete širokou paletu příslušenství pro malíře, natěrače, zedníky i sádrokartonáře.

Velkoobchod společnosti Panter color a.s. je součástí skupiny Colorlak, která je provozovatelem celorepublikové sítě prodejen. Tu tvoří téměř dvě stovky vybraných specializovaných prodejců barev, laků a příslušenství.

U nás naleznete kvalitní produkty z tuzemské i zahraniční produkce pro realizaci svých projektů včetně míchání barev na počkání. Samozřejmostí je ochotný a kvalifikovaný personál, technicky podpořený jednotlivými dodavateli.

Výrobci

Colorlak, HET, Barvy Tebas, Stachema, Selena, Kittfort, Druchema, Detecha, Eternal, Drutep, HB Lak, Severochema, Velvana, Ekolak, Primalex, Kessl, FBT, Motip, Ciret a Austis.